Найкращі безкоштовні інструменти бюджетування 2021 року

анонімний

CountAbout – це дуже хороше співвідношення ціни та якості та значно дешевше, ніж більшість програм для особистих фінансів, що підтримують Direct Connect. Різниця полягає в тому, що підписка Premium включає Direct Connect, що дозволяє автоматично завантажувати транзакції з банківських, кредитних карток та інвестиційних установ. Нещодавно тепер додана підтримка онлайн-банкінгу через Direct Connect, щоб зручно синхронізувати та оновлювати всі ваші рахунки та транзакції в одному місці, щоб ви могли краще стежити за своїми грошима. Ми виявили, що SEE Finance 2 є одним із найкращих програм для особистих фінансів для Mac щодо точного імпорту даних Quicken QIF. Банківство автоматично підключається до операцій із вашого власного банку чи іншого кредитора та завантажує їх у режимі реального часу. Moneyspire – це цілком повна альтернатива Quicken на Mac, яка відстежує банківські рахунки, кредитні картки,позики, інвестиції тощо.

Управління особистими фінансами стало простішим за допомогою цього безкоштовного програмного забезпечення для планування бюджету

За лічені хвилини ви можете налаштувати всі потрібні вам рахунки та розпочати моніторинг своїх надходжень та витрат. Оскільки різні інструменти бюджетування пропонують дещо різні методи відстеження ваших грошей, спочатку вирішіть, наскільки навмисним ви плануєте бути.

  • Важко повірити, що окреме фінансове програмне забезпечення вартує його солі, але Personal Capital на 100% не дозволяє використовувати його до тих пір, поки ви хочете без обмежень.
  • Творці Yotta знайшли метод ретельно утримувати гострі відчуття, замінюючи шанс стимулом заощадити та збільшуючи шанси на перемогу.
  • Оскільки це полегшена версія, ви обмежені двома обліковими записами; повна версія підтримує необмежену кількість акаунтів.

Альберт не тільки сприяє легкому бюджетуванню, але додатково робить економію без зусиль, визначаючи, коли є зайві готівкові гроші, і переносячи їх у цифровий гаманець. Ви будете винагороджені щорічним бонусом за власні заощадження і зможете легко відстежувати цілі заощаджень. Однак, якщо вам потрібна надбудова Albert Genius, яка збільшує ваш заощаджувальний бонус і забезпечує використання фінансових вказівок над текстовими повідомленнями, вам доведеться платити мінімум 4 долари на місяць. Ми обрали Альберта найкращим варіантом для економії готівки, оскільки це справді програма для управління банком, яка вміє як полегшити процес складання бюджету, так і автоматизувати заощадження. Додаток відстежує ваші звички витрат, визначає запасні долари та переміщує суму грошей у цифровий гаманець узнать инн по паспорту.

Найкращі програми для бюджетування

Ми порівняли 15 програм для бюджетування, щоб отримати найкращі мобільні програми для управління бюджетами, економією та витратами. Для цілей переліку Forbes Advisor зосередився на додатках, що пропонуються споживачам у США. Вісім програм, показаних у цьому списку, пропонують вибір корисних функцій та інструментів, які можуть задовольнити різноманітні потреби в особистих фінансах та управлінні грошима. Personal Capital інтегрує програмне забезпечення для бюджетування з іншими фінансовими інструментами на одній фінансовій інформаційній панелі. Можна відстежувати витрати, відстежувати ефективність інвестицій у режимі реального часу, встановлювати цілі виходу на пенсію та відстежувати свою чисту вартість в одному місці.

Боріться з правильним програмним забезпеченням для будь-якої цілі бюджетування

Додаток розраховує належну суму для вкладу на ваш ощадний рахунок або пенсійний рахунок щодня, забираючи завдання від вас. Все, що вам потрібно зробити, це ввести в Digit, скільки ви хочете заощадити і коли ви хочете досягти цієї позначки. У програмі можна створити власні цілі для будь-якої цілі, яку ви зберігаєте. Початок роботи з додатком простий – всім користувачам потрібно пов’язати банківські рахунки, банківські картки, студентські позики, іпотечні кредити та інші позиції зі свого бюджету.

Ваші фінанси, безпечні та надійні

Програмне забезпечення для особистих фінансів легко отримати, і воно доступне в мобільних додатках, як онлайнові програми чи програми встановлення на персональних комп’ютерах. Програмне забезпечення для особистих фінансів було створено для кращого управління фінансами та має бути настроюваним відповідно до потреб користувача. Програмне забезпечення для особистих фінансів – це програмне забезпечення для управління грошима, яке організовує ваше повсякденне фінансове життя у зручному для перегляду завданні з автоматичним оновленням транзакцій. GnuCash – настільне програмне забезпечення; її особливості включають відстеження банківських рахунків, акцій, доходів та витрат. GnuCash заснований на подвійному обліку збалансованих книг, і ви будете створювати кілька звітів, щоб переглянути ваші фінансові дані. GnuCash пропонує інструменти бухгалтерського обліку для малого бізнесу, які дозволяють вам керувати клієнтами та постачальниками, обробляти рахунки-фактури та оплачувати рахунки, і навіть фонд оплати праці.

Найкраще програмне забезпечення для бюджетування

Ви отримаєте 4% річного бонусу на свої перші 2000 доларів та 1,1% після цього. І навіть незважаючи на те, що ви хочете заощадити гроші, клопоти в процесі можуть бути неприємними. Investopedia вимагає від письменників використовувати першоджерела для сприяння своїй роботі.

Поряд із використанням безпечної мережі Wi-Fi, такі функції безпеки допоможуть уникнути зловмисників від доступу до ваших даних. Багато програм для бюджетування безкоштовні або пропонують безкоштовні версії, тоді як деякі беруть щомісячну плату. Хоча може виникнути спокуса вибрати безкоштовну програму, не забувайте про платні програми. Якщо додаток для бюджетування може значно покращити ваш фінансовий прогноз, цілком можливо, варто інвестувати.

Безкоштовна цінова консолідація боргу

Ви можете синхронізувати свої грошові рахунки, щоб отримувати звіти про витрати та створювати базовий бюджет. Щоб скасувати підписку, Truebill надає безкоштовні інструкції. Користувачі GnuCash постійно додають нові функції для створення персональних фінансових питань. Можна імпортувати документи банківських рахунків QIF та OFX, від яких може залежати ваше поточне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку. Життя вже досить складне, і ви могли б розпочати свою нову еру фіскальної відповідальності вже зараз, заощадивши собі річну ціну на Quicken Deluxe у 42 долари. Платна версія пропонує вам більш складні функції, такі як створення категорій за звичками витрат, відстеження грошей вручну та створення категорій для ваших цілей заощадження.

Скільки коштує програмне забезпечення для бюджетування?

Програмне забезпечення для особистих фінансів забезпечує підзвітну платформу, яку користувач може легко налаштувати відповідно до потреб. Недержавне програмне забезпечення фінансів показує, скільки часу потрібно для досягнення особистих цілей. Нарешті, програмне забезпечення для особистих фінансів підходить як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв, таким чином надаючи можливість користувачеві зробити розумний вибір витрат у будь-який момент і в будь-якому місці. Програмне забезпечення для особистих фінансів поступово замінило баланс чекових книжок та рахунки на рахунках. Оновлення програмного забезпечення пропонують безліч захоплюючих функцій, які полегшують повсякденне життя та допомагають досягти особистих фінансових цілей. Mint – це справді безкоштовний онлайн-планувальник бюджету від Intuit, виробників TurboTax та

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку для Mac від 2021 року

Quicken – відмінне універсальне програмне забезпечення для особистих фінансів, але це не обов’язково найкращий варіант для всіх. Truebill – це програма для особистих фінансів, спрямована на те, щоб допомогти користувачам знизити витрати на рахунки та знайти найкращу ціну. Вони роблять це, обговорюючи для вас ставку – ви завантажуєте факти своїх рахунків, і команда шукатиме вигідніших пропозицій або намагатиметься домовитись. Також є можливість вибрати інтегрований рахунок для управління інвестиціями безпосередньо з основного банківського рахунку та максимально ефективно використовувати отриманий дохід.

На щастя, завдяки рекламі поряд з іншими методами монетизації існує безліч безкоштовних інструментів бюджетування, які варто використовувати. Навіть якщо ви втомилися платити за програмне забезпечення, яке не має великої вартості, ви можете заощадити гроші і все одно відстежувати свої цілі. Правильно підібране програмне забезпечення для особистих фінансів може бути для вас експертом, надаючи вам інструменти, якими ви повинні бачити загальну картину своїх фінансів.

Найкращі безкоштовні програмні засоби для бюджетування

щомісячна або річна передплата на використання. Інтернет-аркуш може бути більш зручним для користувача, ніж записувати всі доходи та витрати на ручку та папір. Хоча вам все одно потрібно вручну вводити кожну подію, ви можете налаштувати свою електронну таблицю бюджету. Для інших облікових записів вам потрібно імпортувати файли QFX, OFX або QIF своїх облікових записів.

Додаток допомагає користувачам з’ясувати їхні фінансові пріоритети та цілі, а також давати кожному долару роботу. Це частина їх методу, що призвело до позитивних настроїв багатьох його клієнтів. Ми використовуємо кілька рівнів безпеки в усіх компонентах наших систем, щоб захистити ваші рахунки, а також ваші гроші, а вашу інформацію – конфіденційною. Інвестиції у пенсійний план роботодавця повинні доповнювати вашу особисту стратегію. Завантажте список доступних варіантів фонду, і ми допоможемо вам вибрати асигнування, яке відповідає вашому особистому портфелю капіталу та довгостроковим цілям.

Кмимоні

Однак “Особистий капітал” не визначив інструментів бюджетування та оплати рахунків, щоб зосередитись на проблемах наступного рівня. ”Це програмне забезпечення для особистих фінансів наступного рівня, найкраще для людей, які перейшли на цей наступний рівень. Як і більшість інших програм, можна підключити різні банківські рахунки та відстежувати свої витрати в одному місці. Quicken – це, мабуть, найбільш відома версія програмного забезпечення для особистих фінансів.

Budgetpulse дозволяє контролювати власні бюджети в одному місці. Відстежуйте свій грошовий потік, чистий капітал та залишки на рахунках на одному екрані, де завгодно і де завгодно, і плануйте платежі, а це означає, що ви ніколи не пропустите рахунок. Зверніть увагу, що Budgetpulse не вимагає від вас завантажувати чи синхронізувати інформацію про будь-який банк або платіжну картку, роблячи її найбезпечнішим інструментом бюджетування та особистих фінансів. Ми вибрали Особистий капітал, оскільки найкращий варіант для інвесторів, оскільки він пропонує надійне програмне забезпечення для бюджетування та забезпечує планування виходу на пенсію та заощадження інструментами для відстеження інвестицій.

Quickenis – це давно створений інструмент управління особистими обліковими записами, і хоча його репутація була побудована на настільній версії, тепер вона доступна для запуску як додаток на ваших мобільних пристроях. Moneyspire – це вдосконалене програмне забезпечення для особистих фінансів, яке дозволяє користувачам легко впорядковувати та управляти усіма своїми діяльністю, пов’язаними з фінансами, за допомогою чітко визначеного інтерфейсу. Незважаючи на те, що багато програм для бюджетування стверджують, що мають зручні інтерфейси, кожна людина має різні вподобання та уподобання. Важко визначити, який додаток для бюджетування найпростіший у використанні, але всі вісім цих високопоставлених програм бюджетування розроблені для забезпечення позитивного досвіду роботи користувачів.

Монетний двір

Це дозволяє відстежувати витрати та створювати бюджети для кожного окремого учасника, одночасно зберігаючи конфіденційність кожного користувача. Зауважте, що жоден додаток для особистих фінансів Mac не імпортує файли Quicken на 100% ідеально – завжди буде необхідна певна корекція вручну. Зверніть увагу, що не все програмне забезпечення для особистих фінансів підтримує імпорт QIF, тому, якщо це важливо для вас, переконайтеся, що ви можете легко перейти з Quicken. Тому більше немає можливості імпортувати файли Quicken 2019 у будь-який додаток для особистих фінансів, але попередні версії Quicken можуть.

Будь то пізній збір, плата за овердрафт, пропущений платіж або нагадування про оплату рахунку, програма попереджатиме користувачів до того, як трапляться ці ситуації. З такою кількістю доступних програм для бюджетування та широким набором функцій серед них, перебирати безліч варіантів дійсно страшно. Forbes Advisor класифікував найкращі програми для бюджетування, щоб допомогти вам вибрати програму, яка ідеально підходить саме вам і вашим потребам. Спостерігайте, наскільки ефективні ваші інвестиції та як вони можуть зробити ще краще за допомогою інструмента перевірки інвестицій. Порівняйте ваш поточний розподіл портфеля з досконалим цільовим розподілом, призначеним для мінімізації ризику та максимізації прибутку для досягнення ваших фінансових цілей.Деяке фінансове програмне забезпечення дозволяє лише одному користувачеві на ліцензію, а деякі не підтримують більше одного профілю, тому пам’ятайте про це, якщо ви збираєтеся використовувати програму разом з іншими.

MUST READ

Never miss a new article or recipe again

Sign up to our SMS newsletter for the latest keto recipes & tips,
best fat-burning workouts, and more.